Kā rīkoties

Cilvēka pazušana ir liela nelaime, kurā līdzvērtīgi ir visi. Nelaime nešķiro pēc nacionalitātes, ticības, ienākumu līmeņa vai dzīves pieredzes. Tā var ienākt jebkurā mājā, jebkurā ģimenē...

Tāpēc, atgādinām, ka meklēšanas pasākumos mēs meklējam CILVĒKUS, KAS NOKĻUVUŠI NELAIMĒ, nevis konkrētas nacionalitātes vai sociālā līmeņa, reliģiozās piederības vai vecuma grupas pārstāvjus. Mēs lūdzam Jūs kārtīgi apdomāt šo svarīgo apstākli, pirms piereģistrēties. Ja jūs kaut kādu iemeslu dēļ nepiekrītat šai neitrālajai nostājai, mēs rekomendējam Jums atturēties no iestāšanās brīvprātīgajā meklēšanas grupā.

KĻŪT PAR BEZVESTS.LV BRĪVPRĀTĪGO

Reģistrējieties šajā sadaļā tikai tajā gadījumā, ja Jūs nopietni esat izlēmis kļūt par brīvprātīgo un nodarboties ar bez vēsts pazudušo meklēšanu. Ko nozīmē kļūt par Bezvests.lv brīvprātīgo?

- Regulāri izbraukumi uz bez vēsts pazudušo meklēšanas pasākumiem - visā Latvijā (Ja nav personiskā transporta, tā nav problēma: organizējot meklēšanu, mēs, iespēju robežās, mēs sadalām brīvprātīgos citās dalībnieku automašīnās).

- Regulāra piedalīšanās treniņos, - orientēšanās apkārtnē, peldēšana laivās, meklēšanas mācības mežā, kinoloģiskie treniņi (tiem, kuriem ir suņi, apmācība iet pa pēdām vai citas meklēšanas metodes).

- Brīvprātīgā meklēšanas prasmju apgūšana, kvalifikācijas paaugstināšana: regulāras apmācības darbam ar meklēšanas tehniku (ar siltummeklētāju, eholotu, rācijām, lukturīšiem, pēc vēlēšanās motorlaivas, paraplāna u.c. vadīšana).

Ja jūs esat gatavi aktīviem meklēšanas pasākumiem, varat aizpildīt Bezvests.lv brīvprātīgā anketu.

JA JŪS NEESAT GATAVI PALĪDZĒT BEZ VĒSTS PAZUDUŠO MEKLĒŠANĀ, NERADIET VELTĪGAS ILŪZIJAS CILVĒKOS, KURI UZ MUMS PAĻAUSIES - NESTEIDZIETIES AIZPILDĪT BEZVESTS.LV BRĪVPRĀTĪGĀ ANKETU.

Tāpat arī informējam Jūs, ka iestājoties organizācijā, katram brīvprātīgajam ir 3 mēnešu pārbaudes laiks. Šajā laikā pārbaudām cilvēka spējas darboties komandā, viņa aktivitāti, iespējas, spēju operatīvi reaģēt un vēlmi palīdzēt organizācijai un mācīties.

MŪSU BRĪVPRĀTĪGIE

 

 

Aleksandrs Faminskis

 

Jūlija Voroņina

 

Elīna Stepiņa

 

Gita Baltuša

 

Rasa Buša

 

Aleksandrs Bogdanovs

 

Inguna Stāmure