vstreca3

Pazudis cilvēks ?

Sazinieties ar mums tiešsaistē

☎ + 371 22 084 084

Vai online

Nosūtīt pieprasījumu

Par mums

ORGANIZĀCIJA BEZVESTS.LV TIKA IZVEIDOTA 2009.GADA 
Bezvēsts pazudušo meklēšanas mājas lapas izveidošanas pamatā nav komerciālas ieinteresētības, kas jau sākotnēji liktos ciniski, bet gan dabiska vēlme savu iespēju robežās palīdzēt nelaimē nonākušiem cilvēkiem.
Tuva cilvēka zaudējums, – tā ir patiesa nelaime. Izveidojot šo mājas lapu, mēs cerējām, ka savos centienos nebūsim vientuļi un mūsu aicinājumam atsauksies arī citi.
Mēs ar pateicību pieņemsim jebkuru palīdzību:
- jūs varat kļūt par vienu no mums un palīdzēt reālā meklēšanā, piemēram, kopā ar citiem brīvprātīgajiem “pārķemmēt” teritorijas, kur, iespējams, pazudis cilvēks;
- piedāvāt speciālos meklēšanai nepieciešamos līdzekļus un ierīces;
- dalīties savā pieredzē cilvēku meklēšanā.
Mēs ļoti gaidām brīvprātīgos, uz kuriem balstās mūsu organizācija. Mūsu mājas lapa domāta tiem, kuriem nav vienaldzīga citu nelaime.
Cilvēki pazūd un visticamāk, pazudīs arī turpmāk, tāda ir mūsu dzīves realitāte. Ir ļoti svarīgi, lai cilvēks, kura ģimenē ienākusi nelaime, šādā situācijā nepaliktu bez atbalsta, nejustos vientuļš un bezpalīdzīgs.
Turklāt, ir cilvēki, kuri pārdzīvojuši līdzīgu nelaimi. Iespējams, viņu stāsti un personīgā pieredze būs noderīgā mums un pamācoša citiem – palīdzēs pārvarēt nelaimi, no kuras neviens nav pasargāts.

Organizācijas darbībā ietvertas šādas funkcijas:

1
Informatīvā. Ievietojam sludinājumu par pazudušo mūsu mājas lapa un sociālajos tīklos. Šim nolūkam nepieciešams aizpildīt anketu sadaļā “Ja pazudis cilvēks/Aizpildiet anketu”.
2
Konsultatīvā: tālrunis, pasts, personīga tikšanās ar konsultantu pazudušā meklēšanā, gadījumā, ja Jūs pazudušo cilvēku vēlaties meklēt saviem spēkiem.
3
Meklēšanas grupas izbraukšana uz attiecīgo vietu un pazudušā meklēšana.

 

Par konsultācijām, anketu ievietošanu un meklēšanas pasākumiem mēs nepieprasām nekādu materiālo kompensāciju. Šī palīdzība ir bezmaksas.
Piedāvājot visus minētos pakalpojumus, mēs izmantojam savus personīgos līdzekļus, kā arī to cilvēku un organizāciju ziedojumus, kuri atbalsta mūsu centienus.

Tāpēc, ja Jums ir radusies vēlme palīdzēt mums mūsu darbībā vai nu ar brīvprātīgu līdzdarbību, sniedzot finansiālu palīdzību, piedāvājot aprīkojumu, vai daloties savā vērtīgajā pieredzē un padomos, kas tik ļoti nepieciešami mūsu darbā, vienmēr būsim priecīgi par jebkuru Jūsu dalību šajā tik nepieciešamajā cilvēku meklēšanā.

BEZVESTS.LV ZIŅAS FACEBOOK

Papildinformācija:
69 gadus vecais Daugavpils iedzīvotājs Jevgeņijs Molodcovs pazuda 2018. gada 20. oktobrī ap diviem dienā.
Pēdējo reizi sazinājās ar sievu ap plkst. 10:30 tajā pašā dienā - zvanīja pastaigas laikā turpat netālu no mājām. Atgriezās mājās un bija tur līdz plkst. 11:20. Pēc tam atkal izgāja no mājām (precīzs laiks nav zināms) un vairs neatgriezās. Vīrietim periodiski parādās atmiņas zudumi. Tuvinieki pieļauj iespēju, ka pazudušais varēja doties uz Līvāniem, tur, kur dzīvojis agrāk. Var izvairīties no ceļiem, mašīnām un cilvēkiem.
Pēc aculiecinieku teiktā, pazušanas dienā ap plkst. 14:00 Jevgeņijs redzēts aptuveni 8 km attālumā no Daugavpils. Devies Rīgas šosejas virzienā gar dzelzceļu.
Pazīmes: augums 165 cm, druknas miesas būves.
Bija ģērbies: gaišā virsjakā bez uzrakstiem, zilos džinsos, kājās melni puszābaki.
Līdzi bija: vecs podziņu telefons Nokia, divas atslēgas un atsevišķi piekariņš (koda atslēga).

Ja Jūsu rīcībā ir kāda informācija par atrašanās vietu vai varat sniegt citas ziņas, lūgums steidzami zvanīt pa tālruni
110 vai Bezvests.lv - 22 084 084.
Username Company name

 

Ja ir pazudis cilvēks

Sākotnēji nepieciešamā rīcība, kas saistīta ar bezvēsts pazudušā cilvēka meklēšanu.
Kā rīkoties
Psihologa padomi
Garīgais atbalsts

Kļūt par brīvprātīgo

Mums ir nepieciešama jūsu palīdzība!
Tikai kopīgi pūliņi nes augļus.
Jo vairāk mūs ir, jo lielāka iespēja cilvēkiem kļūt labākiem!
Ja Jūs esat nolēmis stāties mūsu rindās, tad, lūdzu, noklikšķiniet uz