vstreca3

Pazudis cilvēks ?

Sazinieties ar mums tiešsaistē

☎ + 371 22 084 084

Vai online

Nosūtīt pieprasījumu

Par mums

ORGANIZĀCIJA BEZVESTS.LV TIKA IZVEIDOTA 2009.GADA 
Bezvēsts pazudušo meklēšanas mājas lapas izveidošanas pamatā nav komerciālas ieinteresētības, kas jau sākotnēji liktos ciniski, bet gan dabiska vēlme savu iespēju robežās palīdzēt nelaimē nonākušiem cilvēkiem.
Tuva cilvēka zaudējums, – tā ir patiesa nelaime. Izveidojot šo mājas lapu, mēs cerējām, ka savos centienos nebūsim vientuļi un mūsu aicinājumam atsauksies arī citi.
Mēs ar pateicību pieņemsim jebkuru palīdzību:
- jūs varat kļūt par vienu no mums un palīdzēt reālā meklēšanā, piemēram, kopā ar citiem brīvprātīgajiem “pārķemmēt” teritorijas, kur, iespējams, pazudis cilvēks;
- piedāvāt speciālos meklēšanai nepieciešamos līdzekļus un ierīces;
- dalīties savā pieredzē cilvēku meklēšanā.
Mēs ļoti gaidām brīvprātīgos, uz kuriem balstās mūsu organizācija. Mūsu mājas lapa domāta tiem, kuriem nav vienaldzīga citu nelaime.
Cilvēki pazūd un visticamāk, pazudīs arī turpmāk, tāda ir mūsu dzīves realitāte. Ir ļoti svarīgi, lai cilvēks, kura ģimenē ienākusi nelaime, šādā situācijā nepaliktu bez atbalsta, nejustos vientuļš un bezpalīdzīgs.
Turklāt, ir cilvēki, kuri pārdzīvojuši līdzīgu nelaimi. Iespējams, viņu stāsti un personīgā pieredze būs noderīgā mums un pamācoša citiem – palīdzēs pārvarēt nelaimi, no kuras neviens nav pasargāts.

Organizācijas darbībā ietvertas šādas funkcijas:

1
Informatīvā. Ievietojam sludinājumu par pazudušo mūsu mājas lapa un sociālajos tīklos. Šim nolūkam nepieciešams aizpildīt anketu sadaļā “Ja pazudis cilvēks/Aizpildiet anketu”.
2
Konsultatīvā: tālrunis, pasts, personīga tikšanās ar konsultantu pazudušā meklēšanā, gadījumā, ja Jūs pazudušo cilvēku vēlaties meklēt saviem spēkiem.
3
Meklēšanas grupas izbraukšana uz attiecīgo vietu un pazudušā meklēšana.

 

Par konsultācijām, anketu ievietošanu un meklēšanas pasākumiem mēs nepieprasām nekādu materiālo kompensāciju. Šī palīdzība ir bezmaksas.
Piedāvājot visus minētos pakalpojumus, mēs izmantojam savus personīgos līdzekļus, kā arī to cilvēku un organizāciju ziedojumus, kuri atbalsta mūsu centienus.

Tāpēc, ja Jums ir radusies vēlme palīdzēt mums mūsu darbībā vai nu ar brīvprātīgu līdzdarbību, sniedzot finansiālu palīdzību, piedāvājot aprīkojumu, vai daloties savā vērtīgajā pieredzē un padomos, kas tik ļoti nepieciešami mūsu darbā, vienmēr būsim priecīgi par jebkuru Jūsu dalību šajā tik nepieciešamajā cilvēku meklēšanā.

BEZVESTS.LV ZIŅAS FACEBOOK

BEZVESTS.LV YOUTUBE

Papildinformācija:
Apstākli, kuros cilvēks pazuda: 1. novembrī no darba atnāca mājās. Pazuda pēc tā, ka izgāja kāpņutelpā 4.45 bez kurtkas, dokumentiem, telefona un naudasmaka. Priekšmetu saraksts, kuri bija pazudušajam (-ai) līdzi: Atslēgu saišķis, ar atslēgu piekariņu “flešatmiņu” zilā krāsā, iespējama neliela naudas summa (5-10LVL). Ap kaklu varēja būt zelta ķēdīte. Apģērbs, kurā pazudušais (-si) izgāja no mājām, vai kurā pazudušo redzēja pēdējo reizi: Melnas krāsas džinsi un džemperis, iespējams, rūtains krekls, “Adidas” melnas krāsas sporta apavi ar baltu pazoli. Pazīmes: augums 177cm, druknas miesas būves, īsi tumši mati. Laiks, kad pēdējo reizi pazudušais bija redzēts, vai kad pazudušais pēdējo reizi ar kādu sazinājās: 2. novembrī ap pl. 2:00 naktī klasesbiedri redzējuši uz Prūšu ielas veikala “Beta” rajonā. VP RRP Kriminālpolicijas pārvaldes 1.biroja 2.nodaļa meklē bezvēsts pazudušo Dmitriju Potanahinu, dzimušu 1993.gadā, kurš 2012.gada 02.novembrī ap plkst.04:45 izgāja no savas dzīves vietas Rīgā, Maskavas ielā un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma. Pazīmes: augums 177cm, druknas miesas būves, īsi tumši mati. Bija ģērbies: melns džemperis,melnas džinsu biksēs, melnas sporta kurpes „Adidas”. Ziņot: 67086678, 110, 112 vai vērsties tuvākajā policijas nodaļā  

Ja Jūsu rīcībā ir kāda informācija par atrašanās vietu vai varat sniegt citas ziņas, lūgums steidzami zvanīt pa tālruni
110 vai Bezvests.lv - 22 084 084.
Username Company name

 

Ja ir pazudis cilvēks

Sākotnēji nepieciešamā rīcība, kas saistīta ar bezvēsts pazudušā cilvēka meklēšanu.
Kā rīkoties
Psihologa padomi
Garīgais atbalsts

Kļūt par brīvprātīgo

Mums ir nepieciešama jūsu palīdzība!
Tikai kopīgi pūliņi nes augļus.
Jo vairāk mūs ir, jo lielāka iespēja cilvēkiem kļūt labākiem!
Ja Jūs esat nolēmis stāties mūsu rindās, tad, lūdzu, noklikšķiniet uz